Zayıflama Bölgesel Zayıflama Daphne Lazer
Bölgesel Zayıflama Hakkında Bölgesel Zayıflama Nedir? Bölgesel Zayıflama Teknoloji Bölgesel Zayıflama Fiyatlar Bölgesel Zayıflama İletişim
Göbek Bölgesi zayıflama kavitasyonBel Bölgesi kavitasyon zayıflamaBasen Bölgesi Zayıflama Zayıflama Uzman Görüşleri

Basen Bölgesi

Basen Bölgesi Ultrasonik Kavitasyon Zayıflama

Basen bölgesinde yağ birikimi kadınsı konturların bozulmasına sebep olur. Kalça ve basen bölgesi kadınlarda en çok yağlanma gözlenen bölgelerdir. Aşırı kilolu olmadıkları halde bu bölgede yağlanma gözlenebilmektedir. Bu durumdan birçok kadın rahatsızlık duyar.

Son yıllarda geliştirilen yeni teknolojiler liposuction ameliyatlarının yerini alacak yeni yöntem arayışlarından doğmuştur. Bu ameliyatların yerine ne kadar alternatif olabileceğini zaman gösterecektir.

ultrasonik kavitasyon zayıflama ya da bio kavitasyon olarakta adlandırılan bu yöntem bir cihaz yardımı ile cilde uygulanmaktadır. Cilt altına herhangi bir cihaz müdahalesi olmamaktadır. Bu yöntem yardımcı bir bölgesel zayıflama yöntemidir.

Ultrasonik ses dalgaları Ultrasonik kavitasyon bölgesel zayıflama cihazında oluşturularak deri yüzeyinden bölgeye gönderilir. Bu ses dalgaları, cilt altı yağ dokusundaki yağ hücrelerinde yoğunlaştırılır. Oluşan yoğun ve güçlü titreşim ile yağ hücre zarlarını parçalanır. Yağ dokusu bir anlamda sıvılaşır.Parçalanan yağ hücrelerinin etrafına vücudun beyaz kan damarları ve temizleyici hücreleri toplanır. Ölü yağ hücreleri ortamdan uzaklaştırılır. Bu işlemlerin aktif ve hızlı yürütülebilmesi için diyet yapılmalı, bıl su içilmeli ve egzersiz yapılmalıdır.

Ultrasonik kavitasyon bölgesel zayıflama cihazı, sadece yağ hücrelerini parçalar. Çevredeki damar ve sinirlere zarar vermez. Çünkü sadece yağ dokunun yoğunluğuna uygun ultra ses dalgaları dokuya gönderilir.

İşlem için herhangi bir ön hazırlık gerekmez. İşlem sonrası günlük hayatınıza veya işinize dönebilirsiniz.
İşlem ortalama 1 - 1,5 saat sürer.
İstirahat gerekmez.
Ultrasonik bölgesel zayıflama bölgesel yağlardan kurtulmak için geliştirilmiştir. Genel zayıflama yöntemi değildir. Bu amaçla kullanılmaz. Yardımcı bir bölgesel zayıflama yöntemidir.

 

 
  Adresler İçin İletişim bölümünü ziyaret ediniz

xhtml | css |