Zayıflama Bölgesel Zayıflama Daphne Lazer
Bölgesel Zayıflama Hakkında Bölgesel Zayıflama Nedir? Bölgesel Zayıflama Teknoloji Bölgesel Zayıflama Fiyatlar Bölgesel Zayıflama İletişim
Göbek Bölgesi zayıflama kavitasyonBel Bölgesi kavitasyon zayıflamaBasen Bölgesi Zayıflama Zayıflama Uzman Görüşleri

Bel Bölgesel Zayıflama
Bel Bölgesi Ultrasonik Kavitasyon Zayıflama

Bel bölgesi yağ birikimi olduğunda kalınlaşır ve konturları düzleşir. Kadın ve erkek estetiği açısından bu bölge son derece önemlidir. Özellikle yağ birikimi yan boşluklarda olmaktadır.

Göbek bölgesinde ve yanlarda kilo almaya bağlı oluşan yağ birikimleri bilinen kadın bel formasyonunu bozar. Bel konturu düzleşir. Bu bölgedeki yağ birikimi günümüze kadar liposuction ameliyatı ile düzeltilmekte idi. Ultrasonik kavitasyon bölgesel zayıflama cihazları ameliyatsız alternatifler arasına girmiştir.

ultrasonik kavitasyon bölgesel zayıflama cihazı ses dalgalarının ciltten 2 cm kadar altta odaklandırılması sonrasında bu bölgede oluşan enerji dalgasının yağ hücrelerini parçalaması esasına dayanmaktadır.

Ultrasonik ses dalgalarını kullanan bu zayıflama cihazlarına kavitasyon cihazlarıda denmektedir. Ultrasonik bölgesel zayıflama sistemi cihaz içinde üretilen ve istenen bölgeye odaklandırılabilen ses dalgaları oluşturmaktadırlar. Bu ses dalgaları,bir el aleti yardımı ile deri yüzeyinden bilinen ultrason işlemi gibi uygulanmaktadır. Ultrasonik kavitasyon zayıflama için herhangi bir ilaç ya da enjeksiyon gerekmez. Direkt olarak el aleti ile ciltten uygulanır. Oluşan yoğun ve güçlü titreşim ile yağ hücre zarlarını parçalanır. Parrçalanan yağ dokusu vücudun savunma hücreleri tarafından taşınabilir duruma gelmiştir.

Parçalanan yağ hücrelerinin etrafına vücudun beyaz kan damarları ve temizleyici hücreleri toplanır. Ölü yağ hücreleri ortamdan uzaklaştırılır.

Ultrasonik kavitasyon bölgesel zayıflama cihazı, sadece yağ hücrelerini parçalar. Çevredeki damar ve sinirlere zarar vermez. Çünkü sadece yağ dokunun yoğunluğuna uygun ultra ses dalgaları dokuya gönderilir.

İşlem ağrısızdır. İşlem için herhangi bir ön hazırlık gerekmez. İşlem sonrası günlük hayatınıza veya işinize dönebilirsiniz.
İşlem ortalama 1 saat sürer.
İstirahat gerekmez.
Ultrasonik bölgesel zayıflama bölgesel yağlardan kurtulmak için geliştirilmiştir. Genel zayıflama yöntemi değildir. Bu amaçla kullanılmaz.

Bilgi için

 

  Adresler İçin İletişim bölümünü ziyaret ediniz

xhtml | css |