Zayıflama Bölgesel Zayıflama Daphne Lazer
Bölgesel Zayıflama Hakkında Bölgesel Zayıflama Nedir? Bölgesel Zayıflama Teknoloji Bölgesel Zayıflama Fiyatlar Bölgesel Zayıflama İletişim
Bölgesel Zayıflama Göbek Bölgesel Zayıflama Bel Bölgesel Zayıflama Basen Zayıflama Zayıflama Uzman Görüşleri

Teknoloji

Odaklanmış ultrason teknolojisi bu yöntemin özetidir. Ultrason teknolojisinin kullanıldığı alanlardan biri de böbrek taşlarını odaklayarak kırmadır. Bu teknoloji bu alanda uzun zamandır kullanılan bir yöntem haline gelmiştir. Ultrasonik kavitasyon bölgesel zayıflama, incelme yöntemi bu yöntemden esinlenerek bulunmuştur. Dokuların farklı yoğunlukları vardır. Ultrasonla yapılan zayıflama yönteminde hedef doku yağ dokusudur.

Ultrasonik kavitasyon cihazı için uygulanacak vücut bölgesi seçilir ve ultrasonik dalgalar buradaki yağ hücrelerine odaklandırılır. Bu teknik yönteme kavitasyon zayıflama yöntemi ismide verilmektedir. Ses dalgaları yağ dokusu dansitesine uygundur. Kan damarı, sinirler gibi çevre dokulara zarar vermeden yağ hücrelerini parçalar.

Ultra kavitasyon bölgesel zayıflama cihazları bilinen ultrason cihazları gibi çalışmaktadır. Farkları ise farklı hertz ve yoğunlukta enerji kullanmalarıdır. Ayrıca teknik önemli bir farkta bu ses dalgalarının odaklandırılabilme özelliğidir. Bu ses dalgaları cildin 1-2 cm altındaki yağ dokusuna odaklandırılmaktadır.

İşlem esnasında ilk olarak yağ hücrelerinin zarları parçalanır.
Trigliserit olarak bilinen yağ molekülleri açığa çıkar. Dokudaki bu moleküller damarsal ve lenfatik sisteme geçerler ve karaciğere götürülürler. Ultrasonik cihaz tarafından parçalanarak oluşturulan yağ ile besinler aracılığıyla gelen yağ aynı bileşenlere sahiptir. Her ikisi de vücudun doğal mekanizmaları ile kullanılırlar. Yağ atılımı artar.

Ultrasonik yani kavitasyon zayıflama cihazları cilt üzerinden uygulanır. Cilt altına dışardan herhangi bir müdahale yada ilaç enjeksiyonu yapılmaz.

Ultrasonik kavitasyon bölgesel incelme yöntemi en çok vücudun yağ birikimlerinin olduğu göbek, bel ve basen bölgesine uygulanır.

İşlem 1 saat kadar sürer. İşlem sonrası istitrahat gerekmez. Bu işlem sonrası bir çevresel incelme oluşmaktadır. Çevresel incelme için kullanılan bu yöntemin etkin olabilmesi ve kalıcı sonuç elde edilebilmesi için diyet ve egzersiz yapılmalı bol su içilmelidir.


  Adresler İçin İletişim bölümünü ziyaret ediniz

xhtml | css |