Zayıflama Bölgesel Zayıflama Daphne Lazer
Bölgesel Zayıflama Hakkında Bölgesel Zayıflama Nedir? Bölgesel Zayıflama Teknoloji Bölgesel Zayıflama Fiyatlar Bölgesel Zayıflama İletişim
Bölgesel Zayıflama Göbek Bölgesel Zayıflama Bel Bölgesel Zayıflama Basen Zayıflama Zayıflama Uzman Görüşleri


Bölgesel zayıflama nedir?

Kavitasyon Zayıflama nedir?

Bölgesel zayıflama vücudun göbek, bel, basen bölgelerinde biriken yağların yok edilmesi için kullanılan yöntemlerdir.

Ultrasonik kavitasyon zayıflama bu amaçla kullanılan yeni bir zayıflama yöntemidir. Kavitasyon yöntemi olarakta bilinmektedir. Ultrasonik kavitasyon zayıflama bilinen ultrason mantığı ile çalışmaktadır. Fakat kullanılan dalga boyu hertz olarak farklıdır. Ayrıca bu sistemler odaklı enerji kullanmaktadır. Yani enerji cilt altında sadece 1-2 cm kadarlık alanı etkilemektedir.
Yapılan bilimsel çalışmalar ultrasonik kavitasyon zayıflama sisteminin etkin ve güvenli olduğunu göstermiştir.

Gelişmiş Avrupa birliği ülkelerinde de bizim önerdiğimiz bu cihaz yaygın olarak kullanılmaktadır.

Özellikle diyet ve spora rağmen kurtulamadığınız bölgesel yağ birikintilerine uygulanır. Bu vücut bölgelerindeki yağ dokuyu eriterek, yağ hücrelerinin bütünlüğünü bozarak buradan uzaklaştırılmalarına yardımcı olur.

Bölgesel zayıflama için
hangi yöntemler kullanılmaktadır?

1.Liposuction bölgesel yağları ameliyatla vakumlamak suretiyle bölgeden alan cerrahi bir yöntemdir.

2. Lipoliz adı verilen ve birtakım kimyasal maddelerin deri altına enjeksiyon yoluyla uygulanarak yağların eritilmesi yöntemi kullanılmakta idi. Fakat sağlık bakanlığı kullanılan kimyasalların insan sağlığına zarar verme kaygısı ile bu uygulamaları yasakladı.

3. Ultrasonik kavitasyon bölgesel zayıflama yöntemi bu yöntemlerin ameliyatsız ve ilaçsız bir alternatifidir. En yeni seçeneklerdendir.

   

xhtml | css |