Zayıflama Bölgesel Zayıflama Daphne Lazer
Bölgesel Zayıflama Hakkında Bölgesel Zayıflama Nedir? Bölgesel Zayıflama Teknoloji Bölgesel Zayıflama Fiyatlar Bölgesel Zayıflama İletişim
Göbek BölgesiBel BölgesiBasen Bölgesi Bölgesel Zayıflama Liposuction'a Alternatif TeknolojiUzman Görüşleri
Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama Uzman Görüşleri

benjamin ascher Bölgesel Zayıflama ultrashape  
"Uygulama yaptığım 130 hastanın %64'ünde 2-4 cm.lik çevresel incelme elde ettim. 2-7 cm.lik incelme sağlayan hastalarımın % 30'u bu incelmelerini uzun dönem korumayı başardılar. Biz 3 hafta aralıklarla 3 ardışık uygulama yapılmasını ve 2 ay sonra ek bir seans yapılmasını öneriyoruz."
Dr. Benjamin Ascher, Plastic Surgeon
Paris, France
     
cristopher inglefield Bölgesel Zayıflama ultrashape doktoru  
"Biz karın, bel yanları, iç ve dış uyluk, diz ve erkek göğüslerine
uygulama yapıyoruz. Hastaların vücut kitle endeksinin 27'nin altında olması ve beraberinde diyet ve egzersiz yapması çok önemli. Şu ana kadar 460 hastaya işlem yaptık. Hastalarımızda ortalama 6 cm.lik incelme sağladık. İşlemden memnuniyet %96 oranındadır. Diyet ve sporla desteklenirse, elde edilen incelme kalıcı olmaktadır.
Christopher Inglefield,
B.Sc, F.R.C.S. Plastic Surgeon
London, UK
     
dr luigi Bölgesel Zayıflama ultrashape doktoru  
"Şu ana kadar 50'den fazla hastayı tedavi ettik. Kalça ve uyluklara da işlem yaptık, ama en iyi sonuçları karın bölgesinde elde ettik. Göbek çevresinde ortalama 2-6 cm. incelme sağlıyoruz. İşlemi 4 hafta arayla uyguluyoruz. En iyi sonuçları 20-45 yaşları arasındaki kararlı, diyet ve spor yapan kişilerde elde ettik.. "
Dr.Luigi
Polla, M.D. Dermatologist
Geneva, Switzerland
     
javier moreno Bölgesel Zayıflama ultrashape doktor  
"Genel olarak hasta memnuniyeti çok yüksek. Sistem yağ hücrelerini patlatıyor ve bu sonuçların kalıcı olmasını sağlıyor. İşlem derialtı yağ dokusunu ciddi oranda azaltıyor. Seanslık incelme ortalama 3.95+/- 1.99 cm.dir."
Javier Moreno-Moraga,
M.D. General Surgeon
Madrid, Spain
     
Bölgesel Zayıflama  
"Biz işlemi iğnesiz, bıçaksız bölgesel incelme, zayıflama isteyen hastalarımıza sunuyoruz. Yaklaşık 150 hastayı tedavi ettik. Ayda bir olmak üzere 2-4 seans uyguladık. Her seans 2,5-3,5 cm. incelme sağladık. Sonuçlar işlemden 3-4 hafta sonra ortaya çıkmaya başlıyor. Hastaların %95'inde sonuç tatmin edici. Cihaz,yağ hücrelerini patlatarak yokediyor, tekrar yağ hücresi oluşmadığı için sonuç kalıcı oluyor. İşlem sürecinde hastadan karbonhidratı kısıtlaması istiyoruz, bu, yağ emilimini hızlandıran bir faktör."
Dr. Michael Scheflan, M.D.
     
dr shirlei borelli  Bölgesel Zayıflama ultrashape doktor  
"Yaklaşık 300 hastayı tedavi ettim. İşlem memmnuniyeti %70 civarında. Mevcut tecrübeme göre işlem sonuçlarının kalıcı olduğunu söyleyebilirim.
Dr.Shirlei Borelli, M.D. Dermatologist
Sao Paulo, Brazil

 

Bölgesel Zayıflama

xhtml | css |