Zayıflama Bölgesel Zayıflama Daphne Lazer
Bölgesel Zayıflama Hakkında Bölgesel Zayıflama Nedir? Bölgesel Zayıflama Teknoloji Bölgesel Zayıflama Fiyatlar Bölgesel Zayıflama İletişim
Göbek Bölgesi zayıflama kavitasyonBel Bölgesi kavitasyon zayıflamaBasen Bölgesi Zayıflama Zayıflama Uzman Görüşleri


Göbek Bölgesi

Ultrasonik Kavitasyon Bölgesel Zayıflama

Göbek bölgesi en çok yağ birikiminin olduğu bölgedir. Cildin hemen altında yağ dokusu bulunur. Günümüze kadar bu bölgedeki yağlardan girişimsel olarak kurtulmak isteyenler ameliyat yöntemini tercih etmek zorunda idiler. Günümüzde yeni teknolojiler sayesinde tıp hızla gelişmektedir. Ameliyatsız bölgesel incelme için alternatif yöntem; ultrasonik kavitasyon bölgesel zayıflamadır. Kavitasyon yöntemi olarakta bilinmektedir. Yağ dokuyu parçalamak için ultrasonik ses dalgaları yağ dokusunda odaklandırılır. Odaklanmış enerji yağ hücre zarlarını parçalamaktadır.


Ultrasonik ses dalgaları deri yüzeyinden gönderilir. Bir el aleti ile bu yapılır. Cilt altına iğne ilaç yapılmaz. Aslında yöntem bildiğimiz ultrason yöntemine çok benzer. Fakat burada kıllanılan ses dalga frekans ve yoğunluğu farklıdır. Ses dalgaları, cilt altı yağ dokuda yoğunlaştırılır. Güçlü bir titreşim oluşur. Yağ hücre zarlarını parçalanır. Yağ dokusu sıvılaşır.

Bozulan yağların etrafına vücudun beyaz kan damarları ve temizleyici hücreleri toplanır. Yağlar ortamdan yavaş yavaş uzaklaştırılır.

Bu cihaz ile, sadece yağ hücrelerini parçalar. Çevredeki damar ve sinirlere zarar vermez. Çünkü sadece yağ dansitesine uygun ultrasonik dalgalar dokuya gönderilir.

İşlem ağrısızdır. İşlem için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. İşlem sonrası günlük aktivite veya işinize dönebilirsiniz.
İşlem yaklaşık 1 saat sürer.
İstirahat gerekmez.
Bu ultrasonik cihaz bölgesel yağlardan kurtulmak için geliştirilmiştir. Genel zayıflama yöntemi değildir. Bu amaçla kullanılmaz. Kavitasyon iyi bir yardımcı bölgesel zayıflama yöntemidir.

Bilgi için

 

 
   

xhtml | css |